Засідання районної комісії з обстеження фонду захисних споруд цивільного захисту закладів освіти та об’єктів, що можуть використовуватися як укриття для дітей, учнів, студентів і працівників закладів освіти.

Сьогодні, під головуванням заступника начальника Ужгородської РВА Віталія Дупина відбулося засідання районної комісії з обстеження фонду захисних споруд цивільного захисту закладів освіти та об’єктів, що можуть використовуватися як укриття для дітей, учнів, студентів і працівників закладів освіти.

З 1 вересня Міністерство освіти та науки України дає можливість відкриватися та працювати офлайн тим закладам, де не ведуться бойові дії, які не знаходяться на лінії розмежування та знаходяться на підконтрольній Україні території. Головна умова – це безпека учасників освітнього процесу.

Інспекторський склад Ужгородського РУ ГУ ДСНС України у Закарпатській області спільно з органами місцевого самоврядування провели перевірку стану готовності захисних споруд та найпростіших укриттів до використання за призначенням.

Під час обстежень особлива увага приділяється наявності евакуаційних шляхів у відповідністі з нормами законодавства, встановлення покажчиків руху та табличок біля входу до захисних та інших споруд, призначених для укриття учасників освітнього процесу, визначення та позначення маршрутів руху від закладів освіти до найближчих захисних споруд цивільного захисту. Перевіряється діяльність в захисних спорудах систем водопостачання та водовідведення, каналізації, обладнання в них пунктів надання медичної допомоги з необхідним інвентарем і медикаментами, підключення до Інтернету, засоби зв’язку.

До початку навчального року укриття в закладах освіти Ужгородщини мають бути підготовленими на випадок «Повітряної тривоги».

Остання зміна сторінки: 08-08-2022 16:29