Засідання районної комісії з обстеження фонду захисних споруд цивільного захисту закладів освіти та об’єктів, що можуть використовуватися як укриття для дітей, учнів, студентів і працівників закладів освіти

В Ужгородському районі готуються відновити очне навчання. Найперша вимога при цьому – наявність захисних споруд в приміщеннях і на території закладів освіти.

Тож, під головуванням заступника начальника Ужгородської РВА Віталій Дупин відбулося чергове засідання районної комісії з обстеження фонду захисних споруд цивільного захисту закладів освіти та об’єктів, що можуть використовуватися як укриття для дітей, учнів, студентів і працівників закладів освіти.

Представники комісії обговорили проведення обстежень захисних споруд, що мають функціонувати в закладах освіти, перевірку дотримання норм щодо облаштування і забезпечення укриттів всім необхідних та проведену раніше практичну частину навчань керівників органів управління освітою територіальних громад з питань організації заходів цивільного захисту у закладах освіти Ужгородського району. Черговий раз узгодили алгоритм дій у випадку сигналу „ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”, „УВАГА ВСІМ”, а також організацію та контроль проведення евакуації з приміщень закладу до наявних укриттів.

За результатами роботи відбулося підведення проміжних підсумків роботи комісії з проведення обстеження фонду захисних споруд, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів цивільного захисту закладів освіти та прийнято відповідні рішення

Остання зміна сторінки: 12-08-2022 16:41