Засідання профільних комісій Ужгородської районної ради

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець, перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко та заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин взяли участь у  засіданнях профільних комісій Ужгородської районної ради з питань бюджету, фінансової політики, економічного розвитку та сприяння підприємництву та з питань забезпечення прав людини, свободи слова, дотримання законності, депутатської діяльності та регламенту районної ради.

Голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко разом з депутатами районної ради розглянули питання порядку денного позачергової сесії. Навіть при умові обмеженого районного бюджету на 2022 рік було рекомендовано виділити кошти районного бюджету в сумі 100 тис. грн. на Програму організації та забезпечення територіальної оборони районну на 2022 рік.

Серед запрошених на засіданні був присутній командир 68 окремого батальйону територіальної оборони – Чуйко Олександр Володимирович.

Остання зміна сторінки: 16-02-2022 16:41