Засідання комісії з розгляду питань погодження відключення від електроенергії споживачів, що розташовані на території Ужгородського району

Сьогодні, 12 липня, відбулось чергове засідання комісії з розгляду питань погодження відключення від електроенергії споживачів, що розташовані на території Ужгородського району.

На розгляд комісії було подано 64 непобутові споживачі, які боргують за сплату електроенергії. Звернення щодо відключення від електроенергії боржників розглянуто першим заступником начальника Ужгородської РВА Андрієм Кушніруком та членами комісії.

За рішенням комісії було вирішено 9 споживачів виключити із списку, адже 3 боржників сплатили борг повністю, а 6 потрапляють у перелік установ і організацій, відключати електроенергію яким заборонено.

Ужгородська районна військова адміністрація закликає усіх споживачів до відповідального розрахунку за спожиті ресурси та надані комунпослуги, адже кожна вчасно сплачена гривня - це внесок у перемогу на не менш важливому для України економічному фронті.

Остання зміна сторінки: 12-07-2023 16:17