Засідання комісії з розгляду питань погодження відключення від електроенергії споживачів, що розташовані на території Ужгородського району

Чергове засідання комісії з розгляду питань погодження відключення від електроенергії споживачів, що розташовані на території Ужгородського району відбулось, сьогодні, під головуванням першого заступника начальника Ужгородської РВА Христина Мацко.

На розгляд комісії було подано 36 непобутових споживачів, які боргують за сплату електроенергії. Кожне звернення було детально розглянуто та вивчено, після чого членами комісії були прийняті відповідні рішення.

Отже, за рішенням комісії з 36 непобутових споживачів було вирішено 17 споживачів виключити з списку, адже 13 боржників сплатили борг повністю, а 4 потрапляють у перелік установ і організацій, відключати електроенергію яким заборонено, згідно пункту 8 Положення про особливості постачання електричної енергії споживачам та розрахунків між учасниками роздрібного ринку електричної енергії у період дії в Україні воєнного стану, затверджене наказом Міненергетики від 13.04.2022 р. № 148.

Ужгородська районна військова адміністрація закликає усіх споживачів до відповідального розрахунку за спожиті ресурси та надані комунпослуги, адже кожна вчасно сплачена гривня - це внесок у перемогу на не менш важливому для України економічному фронті.

Остання зміна сторінки: 25-08-2022 16:03