Засідання комісії з розгляду питань погодження відключення від електроенергії споживачів

Сьогодні, 19 липня, відбулось чергове засідання комісії з розгляду питань погодження відключення від електроенергії споживачів, що розташовані на території Ужгородського району.

Під головуванням першого заступника начальника Ужгородської РВА Христини Мацко комісія розглянула 32 поданих непобутових споживачі, які боргують за сплату електроенергії.

Після обговорення та детального дослідження проблемних питань представники робочої групи відпрацювали ситуацію по кожній організації та погодили відповідні рішення.

Комісією було вирішено виключити з списку 2 непобутових споживачів, адже вони потрапляють у перелік установ і організацій, відключати електроенергію яким заборонено, згідно пункту 8 Положення про особливості постачання електричної енергії споживачам та розрахунків між учасниками роздрібного ринку електричної енергії у період дії в Україні воєнного стану, затверджене наказом Міненергетики від 13.04.2022 р. № 148.

Нагадуємо, що суб’єкти господарювання, можуть реструктуризувати заборгованість, скористатись пільговими кредитами, запровадженими урядом України на період воєнного стану.

Остання зміна сторінки: 19-07-2022 16:34