Засідання комісії з розгляду питань погодження відключення від електроенергії споживачів

Відбулось чергове засідання комісії з розгляду питань погодження відключення від електроенергії споживачів, що розташовані на території Ужгородського району.

Сьогодні на розгляд комісії було подано 294  непобутові споживачів, які боргують за сплату електроенергії. Перший заступник начальника Ужгородської РВА Христина Мацко наголосила, що кожне звернення щодо відключення від електроенергії ретельно вивчається та розглядається членами комісії.

Отож, насамперед комісія визначає важливість і необхідність того чи іншого підприємтства-боржника, і лише тоді ухвалює рішення про погодження на його відключення або ж про заборону на такі дії постачальника електроенергії.

За рішенням комісії з 294 непобутових споживачів чотирьох споживачів було вирішено  виключити з списку, адже вони потрапляють у перелік установ і організацій, відключати електроенергію яким заборонено, згідно пункту 8  Положення про особливості постачання електричної енергії споживачам та розрахунків між учасниками роздрібного ринку електричної енергії у період дії в Україні воєнного стану, затверджене наказом Міненергетики від 13.04.2022 р. № 148.

Втім, районна військова адміністрація закликає усіх споживачів до відповідального розрахунку за спожиті ресурси та надані комунпослуги, адже кожна вчасно сплачена гривня - це внесок у перемогу на не менш важливому для України економічному фронті.

Остання зміна сторінки: 05-07-2022 15:57