ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ, ПЕНСІЙ, СТИПЕНДІЙ, ІНШИХ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ТА ПОДАТКОВОГО БОРГУ

Питання погашення заборгованості із заробітної плати на постійному контролі керівництва району.

Відтак, про погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також єдиного соціального внеску, що обліковується в податковому органі, говорили, сьогодні, на засіданні тимчасової комісії під головуванням заступника начальника Ужгородської РВА Віталій Дупин-заступник голови Ужгородської РДА.

На засіданні заслухали, представників Держпраці, Пенсійного фонду, державної податкової інспекції ГУДПС у Закарпатській області та обговорили подальші кроки для ліквідації боргу із заробітної плати в районі, погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду України підприємствами району та сплати податків.

За статистичними даними станом на сьогодні залишається наявна заборгованість з виплати заробітної плати у ДП "Агропромислової фірми "Леанка", КНП "Закарпатська обласна клінічна стоматологічна поліклініка", ДП "Закарпатський облавтодор" ВАТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України", ТОВ "Термал Карпати", ТОВ "Чопзовніштранс".

Під час заходу було заслухано керівників підприємств-боржників та обговорено пропозиції щодо механізмів та можливостей погашення боргів.

Важливим є те, що роботодавці усвідомлюють свою відповідальність перед законом та перед працівниками, та всіляко сприяють у забезпеченні відповідних виплат працівникам підприємств.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення з метою дотримання норм чинного трудового законодавства.

Остання зміна сторінки: 17-10-2023 14:33