ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ, ПЕНСІЙ, СТИПЕНДІЙ, ІНШИХ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Віталія Дупина відбулися засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданнях з питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати заслухано заступника директора ДП „Агропромислової фірми „Леанка”, керівника ДП „Ужгородське військове лісництво” та начальника управління соціального захисту населення щодо погашення заборгованості виплати заробітної плати у Великоберезнянському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Надано роз’яснення щодо уникнення нарахувань, нижче встановленого законодавством рівня заробітної плати. З метою соціального захисту працюючих громадян, роботодавці повинні усвідомлювати свою відповідальність перед законом та перед працівниками, і в подальшому дотримуватися вимог чинного законодавства в оплаті праці.

Остання зміна сторінки: 24-03-2021 16:23