![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img_20210624_135851_653.jpg?itok=JfIE58kE)
Під головуванням заступника голови Ужгородської райдержадміністрації Віталія Дупина відбулося засідання комісії щодо розгляду питань забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов.
На засіданні розглядалося питання щодо виплати грошової компенсації особі з інвалідністю в наслідок війни 2 групи. За результатами розгляду даного питання комісія вирішила призначити і виплатити грошову компенсацію особі, копію рішення комісії було вручено заявнику відповідно до вимог чинного законодавства.
Остання зміна сторінки: 24-06-2021 14:07