Засідання колегії Ужгородської районної державної адміністрації

Сьогодні, 11 листопада в райдержадміністрації відбулося засідання колегії при голові Ужгородської районної держаної адміністрації Радіону Кіштулинцю, за участю членів колегії першого заступника голови райдержадміністрації Христини Мацко, керівника апарату Руслани Боднарюк, голови районної ради Юрія Фрінцка, начальника Ужгородської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Закарпатській Василя Пацкана та голів і представників територіальних громад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядок денний колегії винесено наступні питання: про стан підготовки господарського комплексу та установ бюджетної сфери району до безперебійної роботи в осінньо-зимовому періоді 2021-2022 років та питання  дотримання санітарних норм у харчоблоках закладів освіти Ужгородського району.

Про стан підготовки господарського комплексу та установ бюджетної сфери району до безперебійної роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років інформував начальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, інфраструктури та екології Роман Хайнас, який подав вичерпну інформацію про готовність об’єктів до осінньо-зимового періоду і зазначив, що Ужгородський район  на 90 відсотків готовий до роботи в осінньо-зимовий період.

Про дотримання санітарних норм у харчоблоках закладів освіти району інформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Маріанна Михайлшина, яка зазначила, що з метою недопущення випадків отруєння дітей в закладах освіти м. Ужгорода та Ужгородського району були проведені раптові комісійні перевірки харчоблоків ЗЗСО та ЗДО.  Підчас раптових перевірок було виявлено ряд основних порушень - не погоджене  примірне сезонне меню з Держпродспоживслужбою, щоденне меню не відповідало погодженому з Держпродспоживслужбою.  Рішенням колегії визначено заходи щодо покращення стану організації харчування в навчальних закладах, виконання норм харчування, усунення порушень санітарних норм та продовження спільних перевірок.

За підсумками колегії були прийняті відповідні рішення.

Підсумовуючи, Радіон Кіштулинець надав ряд доручень та завдань по розглянутих питаннях, а також подякував усім за гарну та плідну роботу.

Остання зміна сторінки: 25-11-2021 12:41