Засідання десятої сесії Ужгородської районної ради восьмого скликання

Сьогодні, відбулося засідання десятої сесії Ужгородської районної ради восьмого скликання, в якому взяли участь голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець, перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, народний депутат України команди Президента Михайло Лаба. Провів засідання сесії голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко.

На початку сесії присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час проведення операції об’єднах сил на Сході України.

В ході роботи, депутати прийняли рішення «Про вихід зі складу засновників Комунального некомерційного підприємства «Перечинський центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради» та Комунального підприємства «Великоберезнянська агенція регіонального розвитку та європейської інтеграції».

Внесено зміни до фінансових планів Комунальних некомерційних підприємств Ужгородської районної ради – Ужгородської районної клінічної лікарні, Великоберезнянського, Перечинського та Ужгородського центрів первинної медико-санітарної допомоги на 2021 рік, зміни до Районної цільової програми «Власний дім на 2021-2025 роки».

А також одноголосно прийнято рішення «Про затвердження структури і чисельності виконавчого апарату Ужгородської районної ради» та «Про районний бюджет на 2022 рік».

Голова Ужгородської райдержадміністрації та Ужгородської районної ради привітали всіх з наступаючими святами та на добру згадку про рік, що минає зроблено спільне фото присутніх.

Остання зміна сторінки: 22-12-2021 16:06