ЗАСІДАЛА АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНА РАДА

02 березня в райдержадміністрації відбулося засідання архітектурно - містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури райдержадміністрації під головуванням Галини Денис на, якій розглянуто та схвалено до затвердження детальний план території, для будівництва міжнародного автодорожнього пункту пропуску „Соломоново – Чієрна” за межами населеного пункту, Ужгородського району Закарпатської області.

На містобудівній раді були присутні в.о. голови райдержадміністрації Віталій Дупин, начальник управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва в Закарпатській області Роман Хайнас, начальник управління інфраструктури Закарпатської державної митної служби Сергій Дуран, архітектор проекту детельного плану території Сергій Зазулич та інші.

Остання зміна сторінки: 02-03-2021 13:56