ЗАСІДАЛА АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНА РАДА

09 грудня в райдержадміністрації відбулося засідання архітектурно - містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури райдержадміністрації. Галина Денис – голова містобудівної ради, ознайомила присутніх з порядком денним.

На розгляд було винесено проекти містобудівної документації, серед яких:

1. Зміни до генерального плану с. Кам’яниця, поєнаного з детальним планом території урочищ «Ястрябець», «Щебзавод», «Підзамок» Ужгородського району Закарпатської області.

2. Детальний план території для розміщення сільськогосподарсько гопідприємства в межах населеного пункту с. Часлівці б/н, Ужгородського району, Закарпатської області.

3. Детальний план території для будівництва лісового розсадника для вирощування адаптованого до змін клімату садивного матеріалу в кварталі 33, виділі 13,14 Ужгородського лісництва ДП «Ужгородський лісгосп», за межами населеного пункту, на території Великолазівської сільської ради.

4. Детальний план території для індивідуального житлового будівництва кварталів  К-7 та  К-Ю в урочищі  Чонкаш   с. Сторожниця  Ужгородського району, Закарпатської області.

5. Детальний план території для індивідуального житлового будівництва кварталів К-7 та К-Ю в урочищі Чонкаш с. Сторожниця.

6. Детальний план території для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку в с. Часлівці Ужгородського району, Закарпатської області.

7. Детальний план території для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку с. Часлівці Ужгородського району, Закарпатської області.

На підставі оцінки представлених проектів, відповідно до вимог законодавства, державних будівельних норм, особливостей містобудівної ситуації, рада прийняла відповідні рішення.

Остання зміна сторінки: 10-12-2020 15:13