ЗАСІДАЛА АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНА РАДА

06 жовтня в райдержадміністрації відбулося засідання архітектурно - містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури райдержадміністрації. Галина Денис – голова містобудівної ради, ознайомила присутніх з порядком денним.

На розгляд було винесено проекти містобудівної документації, серед яких:

1.Генеральний план смт.Середнє поєднаний з детальним планом частини території Середнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

2.Генеральний план с.Соломоново Ужгородського району Закарпатської області.

3.Детальний план території „Обслуговування та експлуатація артезіанської свердловини №239 „а”, яка входить до цілісного майнового комплексу водозабору „Минай”, за межами населеного пункту, на території Коритнянської сільської ради.

4.Детальний план території для індивідуального садівництва, з метою будівництва садового будинка, за межами населеного пункту, на території Баранинської сільської ради, Ужгородського району.

5.Детальний план території земельної ділянки під розміщення індивідуального житлового будинку за адресою с.Минай, вул..Свободи, Ужгородського району, Закарпатської області.

6.Детальний план території земельниї ділянок для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови на земельних ділянках з кадастровими номерами: 2124880901:01:003:0016, 2124880901:01:003:0017, які знаходяться на території Великодобронської сільської ради, в межах прилеглих вулиць Малодобронська та Малом, Ужгородського району, Закарпатської області.

7.Детальний план території з метою уточнення положень генерального плану село Худльово, урочище „Замерки” для розміщення, будівництва будинку фермера та інших господарських будівель та споруд, Ужгородського району Закарпатської області.

8.Детальний план території для розміщення будівель сільськогосподарського призначення в межах населеного пункту с.Лінці урочище „Черніково” Ужгородського району Закарпатської області.

9.Детальний план території в межах населеного пункту села Лінці урочище „Ріки” частини житлового кварталу К-2 Ужгородського району Закарпатської області.

10.Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Великі Лази, мкрн.„Горяни”, пров.Високий.

11.Детальний план територій земельних ділянок кадастровий номер: 2124881803:06:004:0047, та кадастровий номер: 2124881800:13:013:0040, за адресою: село Руські Комарівці, вул..Центральна, 66 Б Ужгородського району Закарпатської області.

На підставі оцінки представлених проектів, відповідно до вимог законодавства, державних будівельних норм, особливостей містобудівної ситуації, рада прийняла відповідні рішення.

Остання зміна сторінки: 07-10-2020 09:59