Заряджені гідністю та жагою до свободи!

Під цим гаслом українці відзначають 10-ту річницю Революції Гідності і День Гідності та Свободи.

Щороку День Гідності та Свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану. Революція Гідності, яка розпочалася з виходу молоді на Майдан Незалежності, назавжди змінила українців.

10 років тому ми продемонстрували Європі та всьому демократичному світові, що бачимо наше майбутнє в Європейському Союзі, та що за це майбутнє ми готові боротися. Тоді ж, ми виграли свій перший бій і зупинили гібридну агресію кремля та зафіксували історію нашої першої перемоги у цій війні.

Відтак, аби вшанувати усіх тих, завдяки кому наш європейський вибір є реальністю, усіх, хто віддав за нього життя і здоров’я, усіх, хто, незважаючи на небезпеку, заявив на Майдані про право українців бути європейською нацією, а не російською колонією, усіх, хто і сьогодні відвойовує кожен метр української землі, керівництво Ужгородського району доєдналась до Всеукраїнського відзначення Дня Гідності та Свободи.

Юрій Гузинець, голова Ужгородської районної державної адміністрації,​ разом з головою Закарпатської ОВА Віктором Микитою, очільником обласної ради Романом Сараєм, молоддю, студентами і громадськістю поклали квіти та лампадки до пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність на площі Народній в Ужгороді.

Революція Гідності назавжди змінила та об’єднала український народ.

Ми не хотіли війни. Ми прагнули свободи. Сьогодні – боремось за право відстояти власну Незалежність!

Ми – єдині і ми – незламні! Заряджені гідністю і жагою свободи, ми обов'язково вистоїмо!

Слава Україні! Героям слава!

Остання зміна сторінки: 22-11-2023 13:35