![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/214645156_337647401343827_4889496458690225539_n.jpg?itok=Z0plEGOI)
Щодня в обласному центрі Закарпаття буде працювати Центр вакцинації населення.
Всі бажаючі отримати щеплення можуть підійти з 10.00 до 15.00 у робочі дні та з 09.00 до 16.00 у вихідні дні в Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», за адресою: місто Ужгород, Студентська набережна,8.
У Центрі вакцинації щеплення здійснюватимуть вакцинами Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio) та Moderna. Останню Закарпаття отримає вже у найближчі кілька днів.
Після отримання двох доз можна буде отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію.
Із собою необхідно мати документ, що підтверджує особу (паспорт, ідентифікаційний код), маску і бути здоровим. Обов’язково не забувати дотримуватись дистанції.
Остання зміна сторінки: 20-07-2021 16:41