Запрошуємо мешканців Ужгородщини до проходження служби за контрактом в батальйоні територіальної оборони. Служба буде проходити лише на території Ужгородського району. За працюючими зберігається середня заробітна плата. В батальйоні є офіцерські, сержантські та солдатські посади.

Участь у територіальній обороні – абсолютно добровільна. Вимоги до бійців тероборони невисокі. Військовий досвід або стать значення не мають. Укласти контракт може будь-який громадянин України віком від 18 до 57 років. При цьому призовникам два контракти в резерві по 3 роки замінюють строкову службу.

Передбачається, що територіальна оборона має охороняти об’єкти критичної інфраструктури: теплові електростанції, атомні електростанції, урядові будівлі, штаби військових й інше. Разом з тим, тероборонівці можуть долучитися до охорони громадського порядку чи супроводження військових колон.

Бійці територіальної оборони можуть проходити добровільну підготовку у вихідні дні. Основна перевага - служба поруч із будинком.

Підписати контракт для проходження дійсної військової служби в підрозділі територіальної оборони можна звернувшись до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання з військово-обліковим документом.

За детальною інформацією звертайтеся за вказаною адресою: м. Ужгород, вул. Бородіна, 22 або за вказаним номером телефону: 050-97-43-198 (Командир батальйону, майор Чуйко Олександр Володимирович).

Остання зміна сторінки: 23-02-2022 16:38