Заняття щодо порядку бронювання відбулися в Ужгородській РВА

В Ужгородській районній військовій адміністрації відбулися заняття з представниками територіальних громад та кадрових органів підприємств, установ і організацій щодо порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час. Участь у навчаннях також взяли і начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець та заступник голови Ужгородської РВА Віталій Дупин.

Заняття провели начальник відділу військового обліку, бронювання та впровадження єдиного державного реєстру військовозобов’язаних Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Олександр Адамов та начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Ужгородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Вадим Терещенко.

Під час навчання присутнім було роз'яснено основні положення законів та інших нормативно-правових актів щодо ведення військового обліку та бронювання, а також про порядок бронювання та продовження терміну дії броні військовозобов’язаних за підприємствами, установами й організаціями району.

Слухачі конспектували найважливіші моменти та ставили уточнюючі запитання.

Остання зміна сторінки: 03-08-2022 09:50