![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img-c7d5fe5e0266d76d039113dad6b15f56-v.jpg?itok=qzaDYZya)
Для здійснення цільових заходів з профілактики захворювань менінгококовою інфекцією, яка виникла в с. Коритняни та с. Часлівці, закуплено та відправлено 50 доз Інактивованої вакцини для профілактики менінгіту «Менактра»(виробник СанофіПастер С.А., Франція) у АЗПСМ с.Коритняни та АЗПСМ с.Часлівці,КНП «Ужгородський районний Центр ПМСД Ужгородської районної ради», з дотриманням холодового ланцюжка при транспортуванні.
Остання зміна сторінки: 20-03-2020 13:40