Заклади освіти Ужгородського району, які будуть відповідати вимогам безпеки, можуть розпочати навчальний рік стандартно, з 1 вересня в режимі офлайн.

Так одним із першочергових завдань є організація освітнього процесу у безпековій ситуації в кожному населеному пункті. В умовах війни військові адміністрації та засновники закладів освіти повинні приймати рішення, що необхідні для збереження життя та здоров’я всіх учасників освітнього процесу.

Отож, обговорили підготовку закладів освіти до 2022-2023 навчального року та створення безпечних умов перебування у них дітей, учнів та працівників, і правові основи організації та порядку проходження навчання працівників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.

Першочерговим завданням для кожної громади є укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту територіальних громад. На початку навчального року у всіх закладах пройдуть необхідні тренування з дітьми щодо дій під час повітряної тривоги.

Підготовка до відкриття закладів освіти першого вересня ведеться у всіх школах Ужгородського району.

Остання зміна сторінки: 11-07-2022 10:51