Закарпаття отримало сучасний рентгенодіагностичний комплекс

Система охорони здоров’я краю вкотре поповнилася передовим діагностичним оснащенням.

Відповідно до наказу МОЗ Обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр отримав цифровий рентгенодіагностичний комплекс. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

За його словами, обладнання закуплене за державний кошт для успішної реалізації грантового проєкту «Зменшення ризику епідемії туберкульозу на прикордонних територіях України і Польщі шляхом будівництва туберкульозної лікарні на 100 ліжок в Закарпатській області та впровадження інноваційних методів моніторингу, профілактики і лікування туберкульозу».

«Рентген встановлять у новозбудованому в межах проєкту закладі охорони здоров’я у с. Нижня Апша Тячівського району. Для цього в будівлі облаштували спеціальне приміщення відповідно до всіх вимог. Технічні характеристики апарата дозволяють отримати високоякісні рентгенівські знімки при мінімальній дозі опромінення для пацієнта», – зазначив Мирослав Білецький.

Також він наголосив, що сучасне оснащення дозволить забезпечити якісну діагностику та лікування пацієнтів із туберкульозом в області.

Остання зміна сторінки: 11-10-2023 14:21