Закарпатський обласний форум «Енергоефективна громада – чисте довкілля».

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець взяв участь у  Закарпатському обласному форумі «Енергоефективна громада – чисте довкілля».

Метою форуму було представити громадам державну політику та інструменти підвищення енергоефективності у житловій, соціальній та бюджетних сферах, а також обговорити механізми фінансування відповідних проєктів.

Микола Тищенко нарадний депутат України команди Президента, голова міжфракційного депутатського об’єднанням «Енергоефективна Україна» під час виступу передав вітання Президента України Володимира Зеленського, побажав учасникам форуму потужної фахової дискусії, відзначив, що уряд готується затвердити програму енергоефективності, ініційовану Президентом, розраховану на 3 роки з інвестиціями близько 3 мільярдів гривень із різних джерел. Також перед присутніми виступили в.п. голови Закарпатської облради, заступник голови облради Василь Іванчо, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, Ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка, голова Держенергоефективності Валерій Безус.

Форум проведено Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України спільно із Міжфракційним депутатським об’єднанням «Енергоефективна Україна» та  Закарпатською обласною радою.

Остання зміна сторінки: 29-10-2021 17:14