Закарпатські будівельники відремонтували покрівлю домівки сім’ї Старостіних у Великій Олександрівці. Цей населений пункт Херсонської області пробув під російською окупацією з березня по жовтень 2022 року.

Голова родини пан Василь про ті місяці розповідати не любить. Каже, що разом з дружиною і двома доньками намагалися зайвий раз не виходити з будинку.

В ньому вони перебували й тоді, коли вибуховою хвилею вибило вікна, двері та зруйнувало дах. Виявилося, що це в помешкання сусідів влучив ворожий снаряд.

За президентською програмою «Пліч-о-пліч» Закарпаття відбудовує смт Велика Олександрівка та село Новопавлівка Херсонської області, які постраждали внаслідок дій російських військових.

Загалом у населених пунктах наші фахівці обстежили 505 пошкоджених житлових об’єктів та 26 – соціальної інфраструктури, зокрема навчальні заклади, будинок культури, аптеку та інші.

#разомвідбудуємо

#плічопліч