Забезпечення якісного транспортного сполучення району на контролі керівництва

Питання надання соціально необхідної послуги населенню району, а саме забезпечення якісного транспортного сполучення віддалених населених пунктів із містом Ужгород розглядалося на нараді при заступнику голови райдержадміністрації Віталію Дупину.

До Ужгородської райдержадміністрації, як організатора пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району надійшли звернення від перевізників та ПАТ „Закарпатавтотранс” щодо виконання перевезення пасажирів, а саме автобусних маршрутів, які проходять через місто Перечин. Головною проблемою яку необхідно було вирішити, це коригування розкладів руху автобусів, що відправляються із автостанції №2 міста Ужгород та автостанції Перечин.

Під час обговорення проблемних питань, що виникли при виконанні перевезення пасажирів, перевізники пасажирів та представники ПАТ „Закарпатавтотранс” виступили із пропозиціями щодо їх розв’язання. В ході наради було прийнято рішення про коригування розкладів руху автобусів усіх перевізників які виконують перевезення пасажирів у напрямку міста Перечин.

Остання зміна сторінки: 14-07-2021 17:00