ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

          Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»(зі змінами) визначено заходи щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19. Зазначеною постановою дозволено роботу суб’єктів господарювання щодо виготовлення та реалізації технічних та інших засобів реабілітації, що дає змогу забезпечувати осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення необхідними засобами реабілітації.

               1. У разі самостійного звернення особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи або їх законного представника до органів соціального захисту населення з метою взяття на облік для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі - ТЗР) та/або видачі направлення для забезпечення ТЗР:

         - при повторному забезпеченні ТЗР сформувати електронне направлення в Централізованому банку даних з проблем інвалідності (далі – ЦБІ), оригінал направлення долучити до особової справи де воно буде зберігатись до подальшого відправлення на підприємство, яке самостійно обрала особа з інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа або їх законний представник, скан-копію направлення направити на обране підприємство. В подальшому відправити зазначені оригінали направлень на обрані підприємства після закінчення карантину;

        - при первинному забезпеченні ТЗР особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи або їх законного представника – приймати документи про взяття на облік, в тому числі засобами поштового зв’язку.

       2. Каталог технічних та інших засобів реабілітації, перелік підприємств, що відповідають кваліфікаційним вимогам на виготовлення, постачання, ремонт та технічне обслуговування ТЗР можна ознайомитись на сайті  Міністерства соціальної політики України https://www.msp.gov.ua/ 

Остання зміна сторінки: 17-04-2020 11:54