Забезпечення паливними дровами територіальні громади Ужгородського району

Чергова нарада щодо забезпечення паливними дровами територіальні громади Ужгородського району на опалювальний період 2022-2023 років відбулася, сьогодні, під головуванням начальника Ужгородської районної військової адміністрації Радіона Кіштулинця.

Участь у нараді, також прийняли перший заступник начальника Ужгородської районної військової адміністрації Христина Мацко, представники ДП „Ужгородське  лісове господарство”, Ужанського національного природного парку та територіальних громад району, які для опалення використовують тверде паливо (дрова).

Розглядаючи питання порядку денного в.о. директора державного підприємства „Ужгородське  лісове господарство” Валентин Геккер проінформував учасників наради про вже проведену ними роботу в цьому напрямку та про вартість паливних дров.

А також на зустрічі говорили про актуальне: забезпечення дровами пільгових категорій населення та розвиток лісового господарства – пропозиції та окремі ініціативи.

Підсумовуючи результати обговорення начальник Ужгородської районної військової адміністрації наголосив на відповідальності кожного з керівників у своїй сфері діяльності за підготовку і проходження опалювального періоду. „Ситуація не проста, але ми не можемо припуститися зриву чи збоїв опалювального сезону, тому прошу всіх максимально мобілізуватися”, – зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 24-06-2022 16:06