![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/articleimage_126680.jpg?itok=k86mX-lX)
Шановні працівники засобів масової інформації! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - День журналіста!
Ви формуєте думку населення, ваші критичні матеріали стають своєрідним «лакмусовим папірцем» для влади. Нехай ваші публікації, теле- і радіопередачі завжди будуть актуальні, допомагають у вирішенні життєво важливих проблем, доходять до сердець людей, а журналістська праця постійно служить добру, утвердженню демократії і справедливості, миру і злагоді в суспільстві.
Бажаю творчого натхнення, наснаги у роботі, хороших тем та численних читачів, слухачів та глядачів!
Голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський!
Остання зміна сторінки: 06-06-2020 10:16