З Днем Національної поліції України!

"Служити і захищати" – таким є девіз працівників поліції, які щороку 4 липня відзначають своє професійне свято.

З нагоди Дня Національної поліції України сьогодні в Ужгородському  районному відділенні поліції відбулися урочистості. Привітати представників поліції району прийшли  керівники краю.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, який висловив працівникам вдячність за службу, самовіддану працю, вірність присязі та Українським громадянам. Побажав мужності, витримки, успіхів у нелегкій справі, наснаги та міцного здоров’я. Окрім того, голова районної державної адміністрації та голова раонної ради нагородили грамотами  одних з кращих працівників відділення за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України.

Служба працівників поліції ніколи не буде легкою, адже вона вимагає від кожного високого професіоналізму та зразкової дисципліни, відваги й самопожертви, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях.

Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою зростання Ваших подальших професійних успіхів!

Зі святом!

Остання зміна сторінки: 03-07-2020 16:39