Z 20 - ПРЕДСТАВНИКИ ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ ЗУСТРІЛИСЯ ІЗ ТОП-МЕНЕДЖЕРАМИ ЗАКАРПАТТЯ

14 липня на одному з найбільших підприємств області Олексій Петров зустрівся із закарпатською двадцяткою топ-менеджерів та власниками найпотужніших підприємств краю, які тісно співпрацюють із іноземними інвесторами.
Голова ОДА разом із заступником Віталієм Цвігуном та директорами департаментів економічного розвитку, інфраструктури, зовнішньо-економічних зв`язків, екології та природних ресурсів Закарпатської обласної держадміністрації говорили з місцевими підприємцями про їхню роботу, про розвиток Закарпаття та шляхи співпраці між бізнесом та владою.
Олексій Петров: « Одними із перших завдань, які ставив переді мною Президент, під час мого призначення, стосувалися саме розвитку і підтримки бізнесу – від великого до малого.

✅Влада - для бізнесу, а не навпаки!
✅Без розвитку підприємництва нема успішного руху вперед.
✅Наразі формую нову команду прогресивних, молодих однодумців – шукаємо ідеї, втілюємо їх у життя!

Закарпаття незаслужено називають дотаційним регіоном. Тут є відповідний потенціал, який ми разом із бізнесом повинні розвивати.

Ми не обмежуємося тільки боротьбою із корупцією.
Головні драйвери розвитку економіки в області:
туризм, розвиток якого гальмувався, по різним причинам
індустріалізація, важлива підтримка машинобудівної галузі.
Ми створюємо відповідну інфраструктуру для розвитку підприємництва у регіоні:
дороги – у цьому році виділяється безпрецедентна сума більше 4 млрд грн на будівництво та ремонт автошляхів
формуємо нові пункти пропуску, бо наразі область ніби застрягла у горлі пляшки. КПП –перевантажені. Черги, обурення і відповідно зменшення транзитного потенціалу, вантажо- та пасажиропотоків
запроваджуємо електронну чергу – експеремент плануємо запускати у пунктах пропуску «Тиса» та «Ужгород»
аеропорт «Ужгород» – повноцінна його робота із будівництвом вантажного терміналу, запуском регулярних рейсів.
Домовилися із підприємцями створити дорожню карту послідовних спільних дій.
Є куди рухатися і з ким!»

Остання зміна сторінки: 15-07-2020 09:32