Єдність тилу - запорука успіху фронту.

Кожного дня ми всі пліч-о-пліч здобуваємо Перемогу. Кожен на своєму місці. Кожен з відчуттям глибокої відповідальності один за одного, піклуємось і допомагаємо.

Завдяки тісній співпраці з благодійною організацією „Закарпатський обласний благодійний фонд дітей та інвалідів „Співчутття” начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець  передав гуманітарний вантаж, а саме матраси, ліжка з електроприводом, тумби, шафи та столи у КНП "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради та нашим військовим.

Дуже сподіваємося, що все це обладнання лише сприятиме комфортному перебуванню на лікуванні пацієнтів лікарні, яким щиро бажаємо міцного здоров'я!

Дякуємо за допомогу та небайдужість нашим благодійникам!

Кожного дня наближаємо перемогу, підтримуємо ЗСУ та допомагаємо тим, хто цього потребує.

Остання зміна сторінки: 29-07-2022 16:14