![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img_3438.jpg?itok=2qZVEK4p)
Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Христина Мацко та працівники райдержадміністрації, відповідальні за заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, за допомогою засобів зв’язку долучились до селекторної наради Закарпатської обласної державної адміністрації.
В ході наради обговорили питання щодо стану виконання протиепідемічних заходів у місцях компактного проживання осіб ромської національності; стан виконання протиепідемічних заходів у місцях торгівлі; дотримання протиепідемічних вимог у громадському транспорті; стан протиепідемічної ситуації у місцях встановлення карантинних постів; стан фінансування місцевих програм із створення і поповнення матеріального резерву на випадок надзвичайних ситуацій.
Остання зміна сторінки: 05-06-2020 15:20