Вийшла монографія заступника голови райдержадміністрації Манайло-Приходько Р.Ю.

Кандидат політичних наук, викладач кафедри міжнародної політики ДВНЗ «Ужгородський національний університет», заступник голови райдержадміністрації Рената Юріївна Манайло-Приходько випустила  монографію «Регіональний вимір розвитку та функціонування партійної системи України». Монографія написана у співавторстві з доктором політичних наук, деканом факультету суспільних наук, професором кафедри політології і державного управління ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Остапець Ю.О.

У монографії проаналізовано особливості регіонального структурування партійної системи України. Сформульовано методологічний інструментарій для вивчення регіонального розвитку і функціонування партійної системи України. Висвітлено особливості процесу націоналізації партійної системи та окреслені причини виникнення регіональних політичних партій. Запропоновано таку конфігурацію партійної структури на регіональному рівні: 1) загальнонаціональні парламентські політичні партії; 2) загальнонаціональні непарламентські партії; 3) регіональні партії; 4) субрегіональні партії.

Досліджено регіональний вимір партійної системи України у межах загальнонаціональних виборчих циклів 1190-2019 рр.

Остання зміна сторінки: 21-05-2020 10:15