Виїзд голови Ужгородської райдержадміністрації до підприємств з метою активізації щеплення проти COVID-19

Сьогодні, 28 грудня, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець разом із заступником начальника відділення № 1 з превентивної діяльності Ужгородського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області Олександром Гондорчиним здійснив ряд виїзних робочих зустрічей до підприємств, установ та організацій щодо активізації щеплення проти COVID-19 та дотримання карантинних обмежень працівниками підприємств.

Радіон Кіштулинець відвідав такі підприємства, як ПрАТ „Єврокар” в селі Соломоново Чопської міської територіальної громади, ТОВ „Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед” в селі Розівка Холмківської сільської територіальної громади,ТОВ „Самер” і  ТОВ „Перечинська Швейна Фабрика” в місті Перечин Перечинської міської теиторіальної громади в Ужгородському районі. У ході поїздки також поспілкувався з начальником відділення № 1 Ужгородського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області Василем Рябінчаком.

Метою зустрічей було роз’яснення керівництву та працівникам підприємств про дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року «Про встановлення карантину та впровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID- 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-19».

Зокрема, було обговорено заходи, які дозволятимуть стримувати епідемічну ситуацію та  підтримувати економічну активність підприємств. Голова наголосив на тому, що тільки завдяки вакцинації працівників, можливо сформувати колективний імунітет. На підприємстві повинні бути розміщені відповідні інформаційні матеріали про необхідність дотримання протиепідемічних вимог, наявні дезінфікуючі засоби та має проводитися температурний скринінг.

З метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції на робочих  місцях, збереження життя, здоров’я та забезпечення безпеки працівників необхідно вживати всіх можливих профілактичних заходів. Прості запобіжні заходи профілактичного характеру можуть мати велике значення, а ефективні та швидкі дії в умовах пандемії допоможуть захистити  працівників від  зараження і тяжких наслідків, пов’язаних із пандемією.

Остання зміна сторінки: 28-12-2021 14:55