Виконавчим комітетам місцевих рад територіальних громад!

Повідомляємо, що конкурсний відбір інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році, триває до 15 червня (включно). Нагадуємо, що конкурс оголошено за наступними технічними завданнями:

1.1.1.2. Розвиток мережі закладів загальної середньої освіти та покращення умов навчання дітей (через будівництво, реконструкцію, модернізацію закладів);

1.1.2.1. Розширення мережі закладів дошкільної освіти на території Закарпатської області;

1.4.8.1. Розвиток спортивної інфраструктури області;

1.5.2.1. Покращення якості надання медичних послуг шляхом покращення матеріально-технічної бази закладів сфери охорони здоров'я;

2.1.5.1. Розвиток мережі ЦНАП Закарпатської області.

2.2.2.1. Розвиток туристичної інфраструктури Закарпатської області;

2.4.2.3. Підтримка промислових та індустріальних парків на території Закарпатської області.

4.1.2.1. Забезпечення населення області питною водою;

4.2.2.1. Будівництво та реконструкція каналізаційних очисних споруд на території області;

5.1.3.4. Будівництво центрів безпеки в сільських населених пунктах Закарпатської області.

Заявниками можуть бути такі суб’єкти:

1. Центральні та місцеві органи виконавчої влади.
  2. Органи місцевого самоврядування.
  3. Агенції регіонального розвитку, створені відповідно до Закону України „Про засади державної регіональної політики” (за винятком проектів нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту).

Основними умовами відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проектів є їх відповідність пункту 6 Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 196 (із змінами), а також таким критеріям:

1. Для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) - наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації.
  2. Для проектів будівництва (крім проектів нового будівництва) - забезпечення дотримання комплексного підходу під час проектування та фінансування об’єкта будівництва (здійснення комплексу відповідних робіт та заходів у будівлі, споруді будь-якого призначення в цілому);
  3. Календарний план реалізації становить від одного до трьох років.
  4. Співфінансування з місцевих бюджетів в обсязі не менше 10 відсотків.
  5. Спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.
  6. Загальна кошторисна вартість проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 10 млн. гривень, а для інших проектів - понад 1 млн. гривень.

Електронні форми документів в обов’язковому порядку заповнюються на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку громад та територій України https://new.dfrr.minregion.gov.ua/. Для реєстрації необхідно використовувати веб-браузер Mozilla Firefox.

Додаткова інформація за тел. (0312) 612938, 630440.

Остання зміна сторінки: 09-06-2021 13:19