Виконання районного бюджету Ужгородського району за І півріччя 2021 року

Відповідно зі змінами, внесеними до Бюджетного кодексу України, що вступили в дію з 01.01.2021 року, суттєво змінився перелік надходжень до місцевих бюджетів, зокрема до районного. Так, згідно з статтею 64.1. Бюджетного кодексу України  у дохідній частині районного бюджету зведеного Ужгородського району заплановані лише надходження від адміністративних зборів та платежів за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що здійснюється районною державною адміністрацією, надходження від орендної плати за користування майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності, засновником яких є районна рада.

Надходження загального фонду районного бюджету за І півріччя 2021 року склали 557,5 тис.грн., що становить 115,2 % до плану на звітну дату.

Адміністративні збори за державну реєстрацію та за надання інших адміністративних послуг надійшли у сумі 259,8 тис.грн. при плані 220,0 тис.грн. або майже 118,1 %.

Сума коштів від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Ужгородського району склала  199,9 тис.грн. або 75,7% від запланованої суми.

Інших неподаткових надходжень, адміністративних штрафів та санкцій, що не були заплановані, надійшло у сумі 97,8 тис.грн.

До спеціального фонду районного бюджету надійшло 712,0 тис.грн. від повернення коштів довгострокових кредитів, наданих в попередніх періодах індивідуальним забудовникам житла на селі.

Остання зміна сторінки: 15-07-2021 16:33