Вячеслав Дворський зустрівся з представниками релігійних конфесій району

Сьогодні  голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Христиною Мацко провели зустріч з представники різних релігійних конфесій нашого району.

Метою зустрічі стала координація дій, аби захистити населення та протидіяти загрозі розповсюдження коронавірусної хвороби.

Присутні обговорили  формат проведення богослужінь, поминальних та ритуальних заходів із поховань померлих в умовах епідемії. Наголошено, що під час перебування у храмі та проведенні богослужінь за участю мирян повинні дотримуватись визначені заходи безпеки. У храмах люди мають перебувати у масках, дотримуватися дистанції, уникати контакту з іншими. Заборонено проведення поминальних та ритуальних заходів із поховань померлих за участі більше ніж 10 осіб у приміщеннях.

У разі потреби райдержадміністрація надасть допомогу у забезпеченні храмів антисептиками і масками.

Голова райдержадміністрації закликав священослужителів звернутись до вірян із проханням дотримуватись карантинних обмежень. Лише завдяки злагодженій співпраці  можна уникнути та мінімізувати масштабне зараження.

Висловив їм вдячність за порозуміння, громадську свідомість і дотримання карантинних заходів.

Остання зміна сторінки: 19-06-2020 13:36