![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/unnamed_1_1.jpg?itok=0rXrxRQ9)
25 травня в райдержадміністрації відбулась робоча зустріч заступника голови ОДА Ігоря Шинкарюка з головою РДА Вячеславом Дворським. Розглянули питання розвитку інфраструктури, туристичної галузі, молоді та спорту в районі. Обговорили низку організаційних питань щодо завершення будівництва спортивного майданчика в сДубрівка. Також була приділена увага ремонту доріг в районі.
Голова райдержадміністрації заручився підтримкою керівництва облдержадміністрації з реалізації намічених цілей щодо розвитку Ужгородщини.
Остання зміна сторінки: 25-05-2020 17:24