„ВСІМДІМ” - окреме житло для тимчасово переміщених осіб з усіма зручностями.

Йде другий місяць від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Ведення активних бойових дій, знищення інфраструктури, житлових будинків змусила простих українців з першого дня війни покидати свої домівки. Тому для створення належних житлових умов для внутрішньо переміщених осіб начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч з засновниками проекту „ВСІМДІМ”.

„ВСІМДІМ” - проект, який представляє собою окреме житло для тимчасово переміщених осіб з усіма зручностями. Мобільний будинок заводського виробництва для тимчасового проживання, поставляється у 100% готовності до проживання з технікою та меблями, виготовляється з екологічних та вогнетривких матеріалів та придатний для цілорічного проживання.

«Передбачається, що в цих модульних будинках люди проживатимуть тимчасово, допоки не буде відновлена житлово-комунальна інфраструктура в їх рідних містах . Переконаний, таке розширення житлового фонду є дуже актуальним. Відтак поспілкуємося з територіальними громадами району, вивчимо їх потенціал у цьому напрямку», - підсумував Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 15-04-2022 15:16