ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "КРАЩІ ПРАКТИКИ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ"

Відповідно до наказу Національного агентства України з питань державної служби від 24 вересня 2020 року № 180-20 оголошено Всеукраїнський конкурс "Кращі практики управління персоналом" (далі - Конкурс).

Метою проведення Конкурсу є впровадження в державних органах кращих практик, досвіду у сфері управління персоналом на державній службі; популяризація сучасних інструментів та технологій з управління персоналом, підвищення престижу діяльності служб управління персоналом державних органів, відзначення переможців Конкурсу, демонстрація їх досягнень та професійного розвитку.

Служби управління персоналом органів державної влади можуть взяти участь у Конкурсі на трьох рівнях:

I  рівень - служби управління персоналом органів державної влади, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, міст обласного значення;

II рівень - служби управління персоналом органів державної влади, юрисдикція яких поширюється на територію однієї або кількох областей, м Києва, м. Севастополя;

III рівень - служби управління персоналом центральних органів виконавчої влади, органів державної влади, юрисдикція яких поширюється на всю територію України (включаючи служби управління персоналу Офісу Президента України, Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Кабінету Міністрів України та Державної судової адміністрації України).

Для участі в Конкурсі учасникам необхідно надіслати заповнену заявку на участь до 11 листопада 2020 року на електронну пошту rada@nads.gov.ua

Нагородження переможців Конкурсу у кожній з номінацій відбудеться в грудні 2020 року на засіданні Ради управління людськими ресурсами державної служби при НАДС.

Перелік номінацій та форма заявки для участі у Конкурсі розміщенні за посиланнями: https://nads.gov.ua/events/vseukrayinskij-konkurs-krashchi-praktiki-upra....

Враховуючи вище наведене, просимо розглянути можливість участі служб управління персоналом у Конкурсі.

Додаткова інформація про участь у Конкурсі за телефоном: (044) 256 00 28.

Остання зміна сторінки: 20-10-2020 14:53