В.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко взяла участь у селекторній нараді

В.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко прийняла участь в селекторній нараді під головуванням Анатолія Полоскова - голови Закарпатської облдержадміністрації на якій обговорили можливості, які кожна громада може отримати від державних програм, та про залучення додаткових коштів.

«Від того, як грамотно будуть подаватися від вас проєкти, залежить те, чи будуть залучені кошти ДФРР в громади. Департамент економіки Закарпатської ОДА завжди відкритий для інформування, але ініціатива має бути від територіальних громад. Грамотно та активно працювати в цьому полі – це основне», - звернувся Анатолій Полосков до голів РДА та ТГ.

На порядку денному обговорили:

Залучення коштів ДФРР для впровадження інвестиційних проєктів.

Реалізацію проєктів у рамках Програми Президента «Велике будівництво» у 2020-2021 рр.

Використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на обласному бюджеті Закарпатської області на соціально-економічний розвиток Закарпатської області.

Надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг.

Також, були обговорені такі основні та важливі питання для області:

Контроль над виявленням нелегальних автозаправках;

Діловодство у громадах;

Питання національних меншин;

Блок соціальних питань, основні з яких - створення служби у справах дітей, літнє оздоровлення дітей;

Моніторинг пілотних шкіл, які будуть сприяти організації освітнього процесу та НУЖ, про програму спроможна школа та використання коштів у 2021 році.

Культурні проєкти;

Та інші важливі соціально-економічні питання.

Остання зміна сторінки: 18-05-2021 17:19