В.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко взяла участь у роботі сесії районної ради

Сьогодні в.о. голови Ужгородської районної державної адміністрації Христина Мацко  прийняла участь в засіданні п’ятої сесії Ужгородської районної ради VІІІ скликання. Головував на засіданні голова районної ради Юрій Фрінцко. Серед присутніх запрошені керівники правоохоронних органів, комунальних підприємств району, начальники управлінь та структурних підрозділів Ужгородської районної державної адміністрації. На сесії було присутньо 30 депутатів.

Депутати розглянули та прийняли звернення до вищестоящих органів державної влади щодо вжиття заходів для подальшого забезпечення функціонування комунального некомерційного підприємства «Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради», щодо вирішення питання заготівлі паливних дров для населення, ремонту автомобільної дороги Кострино-Люта, недопущення підвищення тарифів на комунальні послуги для населення та запит про надання інформації щодо оптимізації мереж закладів освіти Ужгородського району.

Увазі присутніх було представлено до затвердження фінансові плани Комунальних некомерційних підприємств центрів первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради на 2022 рік та прийнято три галузеві Програми.

Обранцями було підтримано ряд питань, що відносяться до питань комунальної власності та затверджено програму розвитку транскордонної співпраці Ужгородського району на 2021 рік.

Розглянувши пропозиції депутатів було прийнято рішення Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2020 року №32 «Про районний бюджет на 2021 рік».

В результаті обговорення, депутати одноголосно прийняли рішення з всіх 30-ти питань порядку денного.

Остання зміна сторінки: 17-09-2021 16:36