В.о голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко прийняла участь у роботі постійних комісій районної ради

В.о голови Ужгородської районної державної адміністрації  Христина Мацко разом з головою районної ради Юрієм Фрінцком та керуючим справами виконавчого апарату районної ради Андрієм Кушніруком 14 та 15 червня прийняли участь в засіданнях постійних профільних комісій Ужгородської районної ради:

- з питань освіти, культури, духовності, збереження історичної спадщини, підтримки молоді та спорту;

- з питань земельних ресурсів, архітектури та будівництва, природокористування, збереження довкілля та розвитку рекреації;

- з питань міжнаціональних відносин, національних меншин, інформаційної політики, формування інвестиційної привабливості і транскордонного співробітництва;

- з питань охорони здоров’я і гуманітарної політики;

- з питань комунальної власності, майна та соціального розвитку територій;

- з питань бюджету, фінансової політики, економічного розвитку та сприяння підприємництву.

Членами комісій було розглянуто та погоджено всі проекти рішень питань порядку денного чергової четвертої сесії районної ради, яка відбудеться 18 червня 2021 року.

Остання зміна сторінки: 16-06-2021 17:12