В.о. голови райдержадміністрації Христина Мацко вручила посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України «Мати-героїня» багатодітним матерям Ужгородського району

Відповідно до Указу Президента України від 07.05.2021 № 188/2021, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» багатодітній матері шістьох дітей  з села Тур’я Бистра Тур’є-Реметівської територіальної громади Пересоляк Галині Петрівні та багатодітній матері п’ятьох дітей з села Руські Комарівці Баранинської територіальної громади Шпонтак Оксані Степанівні.

З цієї нагоди, сьогодні, 2 липня, в приміщенні Ужгородської райдержадміністрації   в.о. голови районної державної адміністрації Христина Мацко урочисто вручила посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України «Мати-героїня», яка привітала багатодітних матерів з присвоєнням почесного звання, побажала їм міцного здоров’я, довгих років життя, сімейного благополуччя, любові, добробуту й щасливої долі для їх дітей та вручила квіти.

Остання зміна сторінки: 02-07-2021 13:14