Військовий вишкіл від руху ветеранів Закарпаття

Сьогодні, 19 лютого, на території Сюртівської територіальної громади поблизу села Сюрте відбувся військовий вишкіл від руху ветеранів Закарпаття в якому взяв участь Радіон Кіштулинець - голова Ужгородської РДА

В рамкам вишколу діяло декілька локацій за різними напрямами підготовки, де присутні могли ознайомитися з

базовими навички поводження зі зброєю, основами тактики ведення бойових дій в місті, основам мінно-вибухової справи, тактичною медициною, організацією блокпостів.

"Головною метою такого заходу є підготовка населення до надзвичайних ситуацій. Паніка та розгубленість наступає тоді, коли людина не знає певного алгоритму дій. Тому саме зараз такі вишколи є необхідними», – зазначив Радіон Кіштулинець.

Здобуті навики на вишколі допоможуть навіть у повсякденному житті. Підчас автокатастрофи, катастрофи, різних надзвичайних ситуацій, коли людина знає, що їй і як робити, то вона допоможе врятувати життя та здоров’я іншому, й собі. Присутніх навчали не тільки поводитися зі зброєю, а й правильно надавати медичну допомогу пораненому.

Вишкіл цивільних громадян проводили представники ветеранських спілок, які мають бойовий досвід війни на сході України.

Остання зміна сторінки: 21-02-2022 09:43