Військовослужбовців 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади повернулися із зони проведення ООС

Сьогодні в обласному центрі Закарпаття урочисто зустріли військовослужбовців 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, які повернулися у місце постійної дислокації після виконання бойових завдань на Сході країни.

До військовослужбовців бригади зі словами вітань звернувся голова Закарпатської обласної державної адміністрації Віктор Микита та оголосив подяку голови Закарпатської ОДА за мужність, боротьбу проти ворога, забезпечення мирного неба в Україні 1-й танковій роті танкового батальйону військової частини A1556, медичній роті військової частини A1556, 1-й гірсько-штурмовій роті військової частини A1778, 2-й гірсько-штурмовій роті військової частини A1778, 3-й гірсько-штурмовій роті військової частини A1778.

Бійці військової частини А 1778, танкового батальйону військової частини А 1556 та медичної роти пройшли урочистим маршем від військової частини до площі Народної, де героїв зустрічали їхні родини, містяни й мешканці краю.

Під час урочистої зустрічі бригади присутні хвилиною мовчання вшанували тих воїнів, які не повернулися із зони бойових дій на сході України.

Долучився до урочистого заходу також голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець разом з головою Закарпатської обласної ради Володимиром Чубірком, головою Ужгородської міської ради Богданом Андрієвим, Дмитром Богданом помічником народного депутата України Миколи Тищенка, військовослужбовцями, представниками Збройних сил України, Національної поліції, Національної гвардії, ДСНС у Закарпатській області, священнослужителями та гостями міста.

„Ми раді вітати наших воїнів на рідній землі! Ваше повернення – це свято, адже у ми з нетерпінням чекаємо кожного українського військовослужбовця живим та неушкодженим”, - відзначив голова Ужгородської райдержадміністрації Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 28-12-2021 17:04