Вітання голови Ужгородської районної державної адміністрації Радіона Кіштулинця з Днем працівників суду

Шановні судді та працівники судів!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Ви служите українському народу, забезпечуючи права і свободи людини, утверджуючи принципи верховенства права та розвитку України як демократичної, правової держави. Кожне прийняте справедливе судове рішення є вагомою цеглиною у будівлі українського правосуддя, запорукою довіри до самостійної і незалежної гілки державної влади, що здійснюється судами.

Дякую усім працівникам судів Ужгородщини за сумлінну та наполегливу роботу. Впевнений, що суддівський корпус нашого району і надалі працюватиме для зміцнення демократичних засад судочинства, втілення в життя правових принципів, що гарантують кожній людині вільний і гармонійний розвиток.

У цей святковий день бажаю Вам гарного настрою, здоров’я, щастя та благополуччя в родинах!

Нехай високий професіоналізм, відданість справі, сумлінність, мудрість та життєвий оптимізм супроводжують Вас на шляху служіння народові України!

Нехай Ваші зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, а родинний затишок , мир та спокій супроводжують Вас на довгій життєвій ниві!

З повагою,

голова Ужгородської районної державної адміністрації                                                                                Радіон Кіштулинець

Остання зміна сторінки: 15-12-2021 09:40