Вітання голови Ужгородської райдержадміністрації Радіона Кіштулинця з нагоди Дня працівників дипломатичної служби України

Шановні працівники дипломатичної служби!

Вітаю вас із професійним святом!

Сьогодні українська дипломатія є ефективним інструментом державної політики і відіграє важливу роль у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва держави з членами світової спільноти, забезпеченні національних інтересів України.

Українську дипломатію поважає уся міжнародна спільнота. Саме завдяки вам Україну підтримує цивілізований світ. Наше спільне завдання – цю підтримку зберегти і примножити

Виклики сьогодення вимагають від дипломатів щоденної титанічної роботи і високого професіоналізму для утвердження позитивного іміджу України у світі.

У цей святковий день висловлюю слова подяки всім українським дипломатам. Бажаю вам міцного здоров’я, наснаги та подальших професійних досягнень на міжнародному рівні.

Остання зміна сторінки: 22-12-2021 10:33