![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/unnamed_9.jpg?itok=BSvCnxh8)
18 червня дільничні офіцери поліції відзначають своє професійне свято.
Шановні дільничні, з нагоди свята, хочу висловити Вам слова подяки за відданість службі та гідне виконання своїх обов’язків, за те що захищаєте права, інтереси, життя і гідність громадян. Адже саме ви щодня стоїте на своєму посту, у будь-який час доби домомагаєте громадянам, що потребують підтримки й захисту. Першими реагуєте на людську біду й з'являєтеся на місці злочину.
Бажаю мужності, витримки, високих професійних здобутків у справі забезпечення громадського порядку. Нехай ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність, довіру і повагу в людей.
З повагою, голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський!
Остання зміна сторінки: 18-06-2020 11:49