![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img_20210810_162833_467_1.jpg?itok=p0RxLXQV)
Сьогодні заступник голови Ужгородської районної державної адміністрації Віталій Дупин провів пряму телефонну лінію «Запитай у влади» із жителями Ужгородського району.
Під час “гарячої” телефонної лінії були порушені питання щодо вакцинальної кампанії в Ужгородському районі, роботи центрів та пунктів щеплення, а також різних сфер діяльності.
Віталій Михайлович уважно вислухав жителів району, відповів на запитання та доручив відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації сприяти у вирішенні озвучених проблемних питань.
Остання зміна сторінки: 10-08-2021 16:37